HAKKIMIZDA

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

 

 

Anadolu olarak 1996 dan beri çukurova bölgesinde faailiyet göstermekteyiz. Anadolu Sanat kurs ve sanat eğitimi konusunda uzmanlaşmış, Anadolu Market internet marketciliği ve Anadolu Reklam ise reklamcılık ve tanıtım konusunda uzmanlaşmıştır. Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi Verdiği Kurslarla Çukurova Çevresinde Birçok Firmaya Hedeflerine UlaşmasınaYardımcı olmuştur.

 

Her yıl 60 Öğrencinin Güzelsanatların Kazanmasında Katkıda Bulunmaktadır. Hobi Eğitim Kurslarıyla Kişilerin Daha Yaşanılır Bir Çukurova İçin Çaba Harçamaktadır. Yağlı Boya Kurslari Fotoğraf Kursları Ebru Kursları, Hat ve Tezhip Kursları Moda Kursları, Karikatür Kursları, vb Kurslarla Kişilerin Yaşantılarına ve Hobi Edinmelerine Katkı Sağlamaktadır. Şirketimiz bilgisayar kontrollü makinelerle üretim konusunda faaliyet göstermektedir. ANADOLU REKLAM olarak gerek kendi tasarımları gerekse müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız.

 

Ayrıca geniş CNC, Roytor, Dijital Jed, makine ve ekipmanları sayesinde reklam, tabela ve tüm üretim sektörlerine imalat yapmaktayız. Özel imalat konusundada bir hayli tecrübe sahibi olan şirketimiz özellikle az miktarda yapılması gereken ürünleri başarıyla üretmektedir. Belirli bir çizim olsun yada olmasın herhangi bir ürün müşteri tarifleri doğrulusunda başarı ile uygulanmaktadır.

 

"Biz basit bir tabela değil, sanat  eseri gibi bir görsel imaj tasarlıyoruz..."

 

 

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

whatsapp

Atölye: Döşeme Mah. Mehmet Nuri Sabuncu Blv. No: 25 Seyhan / ADANA / TURKEY Tel: 0322 431 11 54

 

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Reklam ve Tasarım, Tabela Modelleri, Reklamcılık Firmaları, Reklamcılık Sektörü, Reklamcıların En Başarılıları