İçeriklerinizi Arama Motorlarına Göre Oluşturmanın Yolları Adana

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

 

 

Yeni bir site hazırladınız veya müşterinizin sitesine yazı hazırlıyorsunuz. Sitenizin arama motorlarında kolayca bulunmasını hatta mümkünse ilk sıralarda gelmesini istiyorsunuz. O zaman sitenizin yazılarını hazırlamak sizin için belki de en önemli olay. Eğer siteniz resim ağırlıklı ise veya flaş animasyonlar hazırlanmış bir site ise işiniz biraz zor olacak.

 

Site için anahtar kelimeleri çıkarmak veya site sahibinden bu kelimeleri almak sonra bunlarla ilgili yazı hazırlamak ve mümkün olduğunca kopya makale olmadan size özel yazılar yazmak kolay iş değil. Sitenizin yazılarını arama motorlarına göre hazırlamanız için önemli ipuçları:


* Müşterinizden anahtar kelime ve kelimeleri alın, umarım müşteriniz bu kelimeleri daha önce düşünmüştür. Mümkünse tek kelimeler yanında kelime kombinasyonlarını da alın. Bu kelimeleri arama motorlarında denemeyi unutmayın basitçe bu kelimeleri aratın sonuçlarda sitenin rakipleri çıkıp çıkmadığına bakın, arama sonucunda rakiplerin çıkması doğru yoldasınız demektir.* Eğer aldığınız bu kelimeler reklam amaçlı ve arama motorlarında etkili olur mu bilemiyorsanız Word Tracker (www.wordtracker.com ) gibi arama motorlarında aranan kelimeler veritabanı servislerinden yararlanarak daha güzel, kullanılan anahtar kelimeler üretin. "Pay-per-click" yani tıklama başına para ödeme şeklinde reklam alan arama motorlarını inceleyin, orada çok tutulan kelimeleri seçin.

 

* Giriş sayfanızı yazarken en önemli 2 ile 4 anahtar kelimenizi seçin ve bunlar üzerine odaklanın ilk paragrafta mutlaka bolca bu kelimeleri kullanın, arama motorlarının ilk gördüğü yer ilk paragraftır.* Uzun yazı iyi yazıdır. Anahtar kelimeleri bol bol kullanmanız gerektiği için uzun uzun yazılar yazmanız tavsiye ediliyor. Yazılarınızın arasında başlıklar kullanmanız ve başlıklarda bol anahtar kelimeler ile devam etmelisiniz. Bu şekilde ziyaretçileriniz de yazıda önemli yerleri kavrar aynı zamanda arama motorları da üzerinde durulan anahtar kelimeleri bulur.* İç sayfalarınızda ikincil önemli anahtar kelimelerinizden 2 ile 4 tane seçip onların çeşitli varyasyonlarını kullanın. Örneğin diş doktoru sitesinde ikincil anahtar kelime "diş güzelliği, protez" olabilir. Bunları değişik şekillerde kullanın.* Bütün bu isler size çok mu zor geliyor? O zaman önce anahtar kelimeleri düşünmeden istediğiniz yazıyı yazın, sonra oturup yazıya anahtar kelimeleri katmaya çalışın. Örneğin ürünümüz veya bu ürün gibi yerleri anahtar kelimeniz olan ürün ismi ile değiştirin.

 

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

 

Atölye: Döşeme Mah. Mehmet Nuri Sabuncu Blv. No: 25 Seyhan / ADANA / TURKEY Tel: 0322 431 11 54

Led Tabelalar

Led Tabelalar


Kutu Harf Çeşitleri


Yaptığımız İşlerden Örnekler


  • Anadolu Sanat

 

Reklam ve Tasarım, Reklam ve Promosyon, Reklam Firmaları, Tabela Fiyatları, Tabela İsimleri, Tabela Led, Tabela ve Reklam, Reklam Tasarımı, Reklam Totem, Reklam Ücretleri, Tabela Tasarımları, Tabela Malzemesi, Tabela İş İlanları, Tabela Harfleri, Reklam Tasarımları, Reklam Araçları