HAKKIMIZDA

 

Anadolu olarak 1996 dan beri çukurova bölgesinde faailiyet göstermekteyiz. Anadolu Sanat kurs ve sanat eğitimi konusunda uzmanlaşmış, Anadolu Market internet marketciliği ve Anadolu Reklam ise reklamcılık ve tanıtım konusunda uzmanlaşmıştır. Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi Verdiği Kurslarla Çukurova Çevresinde Birçok Öğrencinin Hedeflerine Yardımcı olmuştur.

 

Her yıl 60 Öğrencinin Güzelsanatların Kazanmasında Katkıda Bulunmaktadır. Hobi Eğitim Kurslarıyla Kişilerin Daha Yaşanılır Bir Çukurova İçin Çaba Harçamaktadır. Yağlı Boya Kurslari Fotoğraf Kursları Ebru Kursları, Hat ve Tezhip Kursları Moda Kursları, Karikatür Kursları, Vb Kurslarla Kişilerin Yaşantılarına ve Hobi Edinmelerine Katkı Sağlamaktadır. Şirketimiz bilgisayar kontrollü makinelerle üretim konusunda faaliyet göstermektedir. ANADOLU REKLAM olarak gerek kendi tasarımları gerekse müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız.

 

Ayrıca geniş CNC, Roytor, Dijital Jed, makine ve ekipmanları sayesinde reklam, tabela ve tüm üretim sektörlerine imalat yapmaktayız. Özel imalat konusundada bir hayli tecrübe sahibi olan şirketimiz özellikle az miktarda yapılması gereken ürünleri başarıyla üretmektedir. Belirli bir çizim olsun yada olmasın herhangi bir ürün müşteri tarifleri doğrulusunda başarı ile uygulanmaktadır."Biz basit bir tabela değil, sanat  ve dinamiği içerisinde genç bir ekibiz..."

 

Sabit Hat: 0322 459 37 37Turkcell: 0532 165 2 000

 

Vodafone: 0545 200 222 0Avea: 0505 296 21 96

 

Whatsapp 0537 281 97 97

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Reklam ve Tasarım, Tabela Modelleri, Reklamcılık Firmaları, Reklamcılık Sektörü, Reklamcıların En Başarılıları