Tasarım Nedir Adana

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

 

 

 

SEO Nedir? Neden SEO'ya gerek duyulur?

SEO, bir nevi web sayfanızın trafiğini fazlalaştırma yoludur. Arama Motorlarında web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara taşınabilir iyi bir SEO çalışması ile.

SEO çalışması yapabilmek için aşağıdaki konularda bilgi sahibi olmak gerekir.Arama Motorları Nasıl Çalışır?
Öncelikle Arama Motorlarının sitenizden haberdar olması gerekir. Yani web sayfanızın Arama Motorlarını kayıt ettirilmesi gereklidir.
internet siteniz kayıt edildikden sonra içeriğine göre arama motorları tarafından ziyaret edilmeye yani indekslenmeye başlar. Bu aşama sitenizin arama motorlarına tam olarak eklenme aşamasıdır.
Siteniz kaydı yapıldıktan sonra indekslenme işlemi zaman alabilir. Bu aşamadan sonra sayfanın sorgulama durumunda görüntülenme sırası belirlenir.


Peki Seo'yu etkileyen faktörler nelerdir.?

Hosting :
Hosting aldığınız firmanın size hızlı bağlantı sunması en etkin kuraldır. Bazı hallerde server ağırlığından dolayı indeksleme botları sayfayı 404 kodu ile görür (Sayfa bulunamadı hatası).

Sitemap :

Sitemap, sitenizin haritasıdır. XML dosyasıdır. İçeriğinizin konumlarını, güncellenme tarihlerini, önem derecesini vs. bilgileri içerir. Site haritası oluşturmak için çeşitli programlar ve web servisleri vardır. Hazırlanan Sitemap dosyası Google gibi arama motorlarına gönderilir.

Doğru Seçilmiş Keywords :
Keywords, yani anahter kelimeler internet sitenizin arama yapıldığında bulunmasını istediğiniz kelimeler veya kelime öbekleridir. Meta taglarında keywords olarak görünürler.

Aranan terimin alan adınızın içersinde geçmesi:

Bu seçenekde alan adınızı oluşturken yapılması gereken ve üzerinde çok iyi düşünülmesi gereken bir unsurdur. Arama sonuçlarında önemli etkisi olacaktır.

Title (Web Sayfanızın Konusu):
TITLE 'da arandığınızda bulunmak istediğiniz kelimelerin geçmesi yine etken faktördür.

Description'da Aranılan Kelimeler:
Description kısmı, arama motorları tarafından bazı durumlarda kaynak yerine görüntülenir. Yani sayfanızın içeriği değil Description (Açıklama) bölümü gösterilir. Bu durumda bu bölümü oluştururken iyi düşünmek gerekir.Harici Linkler:
Dışarıya verdiğiniz ve sizin sitenize verilen linkler sayfanızın PageRank değerinde etken rol oynar.

HTML Validation:
Kurallara uygun hazırlanan bir HTML sayfa her zaman için daha iyi okunur. Profesyonel Web Tasarım: HTML kullanılarak işlenmiş belgeler, resim dosyasına verilen açıklamalar, linklere verilen tanımlar alternatiflere göre her zaman bir adım öndedir.

 

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
Anadolu Telefonlarımız

0322 431 11 54

0505 296 21 96

 

Atölye: Döşeme Mah. Mehmet Nuri Sabuncu Blv. No: 25 Seyhan / ADANA / TURKEY Tel: 0322 431 11 54

Led Tabelalar

Led Tabelalar


Kutu Harf Çeşitleri


Yaptığımız İşlerden Örnekler


  • Anadolu Sanat

Reklam ve Tasarım, Reklam Ver, Tabela Dizayn, Reklam Teknikleri, Reklam Terimleri, Tabela Fiyatları, Tabela İmalatı, Tabela İsimleri, Tabelacılar, Reklam Ücretsiz, Tabela Tasarımları, Tabela Ledli, Reklam Tanıtımı, Reklamcılık Okulları