Atölye İncele

Hızlı Ara

Adana da Yağlı Boya Yapan Çocuklar

Thumbnail image

Kültür pek çokları için çok katmanlı bir kavramdır. Örneğin, İngiliz sosyal bilimci Raymond Williams kültür kavramına üç farklı düzeyde yaklaşılabileceğini söyler.1 Bunlardan ilki entelektüel, spritüel ve estetik gelişimi kapsayan genel bir süreç olarak kültür algısıdır ki burada kültür oldukça dar bir seçkin grubun ürettiği ve yönlendirdiği bir alandır. Bu yaklaşıma göre kültür tekildir, seçkincidir, dar bir grubun himayesindedir.

TestResim Atölyesi AdanaTestResim Atölyesi AdanaResim Atölyesi Adana

Adana da Çocukların Gidebileceği Eğitici Kurslar

Thumbnail image

Çocuk Kurslarında Okullarda Öğretilmesi ve Uygulaması Daha Zor Teknikleri Göstermekteyiz. Haftada Bir Gün 2 Saat Olan Derslerimiz Cumartesi Saat 10. 00 - 12. 00 Arasın da Yapılmaktadır. Amacımız; Çocuklarda Sosyalleşme, Resim Aracılığı ile Duygusal Olarak İçin de Paylaşamadığı Duyguları Bizimle Resim Aracılığı İle Paylaşabilmeyi Sağlama, Rahatlama, Enerjilerini Atabilme, El Bilek Beyin Koordinasyonunu İnce Motor Kaslarını Günlendirebilmek, Iraksak Düşünmesini, Yaratıcılıklarını Geliştirmeyi Sağlamaktır.

Biz Öğrencilerimizle Çok Güzel Şeylere İmza Atıyoruz. Sizinde Çocuğunuzu Aramızda Görmek İsteriz.

Gösterdiğimiz Tekniklerden Bazıları:

Sulu Boya, Kuru Boya, Pastel Boya, Yağlı Boya, Karakalem Lavi (Çini Mürekkeple ve Su) Alüminyum Folyo Kabartma, Ebru Teknikleri, Rölyef Kabartma Heykel (Alcıdan Oyarak) Kilde Kabartmalar, Vitray Teknikleri, Vazo Boyama vb Birçok Teknik ve Kuralları Göstererek Yıl Sonu Sergi ve Gösterileri İle Kapatıyoruz.

Çocuklara Resim Dersi Adana AnadoluTestÇocuklara Resim Dersi Adana AnadoluTestÇocuklara Resim Dersi Adana Anadolu

Adanada Çocuklar Heykel Yapıyorlar

Thumbnail image

Seçkinci yaklaşıma karşılık ikinci düzeyde tanımlanan kültür bize alt-kültürleri inceleme imkanı da vermektedir. Örneğin, Swidler kültürü bir «ihtiyaç çantası» olarak tanımlamış ve bireylerin kültür ile aktif bir etkileşim içine girerek hayatlarını özellikle kırılma noktalarında- yönetmelerine yardımcı olacak stratejiler oluşturdu larını ortaya koymuştur.2 Swidler’a göre kültür toplumsaleylem için gerekli olan kaynaklar sunar, ancak bireyler bu kaynakları seçici bir şekilde ve zaman içinde değiştirerek kullanır.

Thumbnail imageAdanada Heykel AtölyesiThumbnail imageAdanada Heykel Atölyesi

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information

İstediğiniz kadar yüksek sırıklar üzerine çıkın. Her koşulda kendi bacaklarınızla yürüyeceksiniz.
Montaigne

Downlaod Premium Themes