Reklamcılar Nasıl Reklam Yaparlar Adana

Adana da bir çok reklamcı var.

Herkes kendince en iyisinini yaptığını düşünüyor.

Anadolu Reklam Ajansı da bunlardan biri.

Thumbnail image

Kısmet Plastik Fabrıkasının Montajını Gösteren kısa Bir Video

Tabela Çeşitlerimizde Kısa Bir Sunum

Anadolu Güzel Sanatlar Reklam Ajansı Üretim Atölyesinde,

Ustaların Krom Harf Yapma Bölümünü Gösteren Video

 

Neon Tabelanın Yapım Aşamalarını Anlatan Bir video

 

Let Tabelanın Yapımını Gösteren Kısa Bir Sunum

 

Faliyet alanımız 1996 yılında Adana’da kurulan Anadolu Reklam Ajansı; reklam, tanıtım, iletişim ve organizasyon alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ve siz müşterilerine hizmette sınır tanımayan anlayışı ile tüm faaliyetlerinize, iş kolunuzdaki tanıtım ve iletişim araçlarınıza destek ve bir dizi çözümler getirmekte. Firmanızın tanıtımı için en uygun materyali karşılıklı üretmek, size özel organizasyon projeleri sunmak, sorularınızı yanıtsız bırakmamak birincil hedefimizdir.
Anadolu Reklam Ajansının Hizmet Alanı:

  • reklam, tanıtım hizmetleri (logo, broşür, katolog, dergi-gazete-el ilanları, kartvizit, antetli kağıt, afiş...)
  • web siteleri tasarlama ve yayınlama
  • tanıtım-kişisel sunum cd'leri hazırlama
  • radyo ve televizyon reklamları
  • bilboard, tabela, bez afiş, duvar yazıları
  • promosyon ürünleri
  • tekstil atölyesi

Tabela atölyemizde herşey kendi imalatımızdır. Çukurova bölgesinde en ucuz ve en kaliteli tabelayı yapıyoruz.

Ajansımız reklam alanında  firmanıza tam destek vermeye hazırdır.

İçinde soluduğumuz yüzyıl, iletişim ve medyanın yaşamın her alanında seferberlik ilan ettiği bir çağdır. Bunun bilincine varmış olan her kişi ve kurum, bu unsurları kullanarak rekabet ortamında kendini ifade etme, var etme ve ilerletmenin gereklerini yerine getirerek iddiasını büyütmektedir. Sizde amacınızı büyütmek istiyorsanız Anadolu Reklam Ajansına gelin uğraşılarınızdan ulaşacaklarınıza köprü olalım.

Ulusal ve uluslararası pazarda yerinizi alabilmenin en önemli yolu, doğru iletişim kanallarına sahip olmaktan geçer. Doğru iletişim kanallarının en başında ise 21.yy'ın en önemli iletişim aracı olan, internet gelir. Internet, dünyanın hangi köşesinde olursanız olun her an istediğiniz bilgiye, kişiye, kuruma ulaşmanızı sağlar. Kendi web sayfanızla ürünlerinizi, kurumsal bilgilerinizi, ticari kapasitenizi, iştiraklerinizi, ortaklıklarınızı, ve diğer faaliyetlerinizi tüm dünyaya açabilir, istediğiniz kurum, kuruluş ve kişilerle birebir iletişim halinde olabilirsiniz. İnternetin, 21.yüzyıla damgasını şimdiden vurmus en güçlü medya olmakla kalmayıp, iletişimin kendisi haline geldiğini tüm uzmanlar kabul etmektedir.

Yarının bilgi toplumunun bugünden yaratılması yolunda Anadolu Reklam Ajansı, Web sayfası tasarlama, uygulama ve güncelleme hizmetini müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmaktadır.

Thumbnail image

Telefon    : 0322 459 37 37
Cep          : 0543 763 45 49
Cep          : 0537 281 97 97

Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: (0 322) 459 37 37

Atölye : Döşeme Mah.  60025 Sok. No: 24    Seyhan / ADANA  Tel: (0 322) 431 11 54

Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Tabela Grafik, Tabela İmalat, Reklamcılık Dergileri, Tabela Çeşitleri, Reklam Tabela, Reklam Tabela Örnekleri, Tabela Firmaları, Tabela Led, Tabela ve Reklam, Tabelacılar, Reklam Tasarımı, Reklam Totem, Reklam Ücretleri, Tabela Malzemesi, Reklam Tanıtımı, Reklam ve Organizasyon, Tabela Dünyası, Reklam Tanıtım Yazıları, Tabela Market, Reklam Tabela Firmaları, Reklam ve Reklamcılık, Reklamcıların En Başarılıları, Reklamcılık Kursuna Katıldınmı, Reklam Ve Tanıtım Ajansları